Zajmujemy się sprzedażą sprzętu AGD każdej marki.

 

Sklep znajdujący się w wieżowcu przy ulicy Niedziałkowskiego jest najbardziej charakterystycznym punktem sprzedaży AGD w Radomiu. Jego historia sięga 1977 roku. Od 1990 roku natomiast ma prywatnego właściciela i cały czas znajduję się w rękach jednej rodziny.

 

Mimo że jest to sprzedaż tradycyjna, a sklep wywodzi się jeszcze z poprzedniej epoki, potrafimy śmiało patrzeć w przyszłość i dostosować się do obowiązujących praw rynku. Tym samym wciąż oferujemy AGD w konkurencyjnych cenach oraz usługi zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Podstawową dewizą naszej firmy jest satysfakcja klienta, gdyż wychodzimy z założenia, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, niezależnie czy interesuje go najtańsza pralka, czy wyposażenie całej kuchni w sprzęt do zabudowy.

 

Robimy wszystko, by utrzymać miłą atmosferę podczas podejmowania ważnej decyzji, jaką jest zakup pralki, zmywarki, lodówki czy okapu. W tym celu stworzyliśmy w sklepie specjalny punkt – „kuchnię w kuchni”, gdzie możemy usiąść i – pijąc kawę – porozmawiać o ofercie lub wybranym przez klienta sprzęcie.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w działach: „galeria” oraz „oferta”.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu ARDOMEX połączonego ze studiem mebli kuchennych.

najpopularniejsze
w tym tygodniu

Piekarnik
Electrolux
1322,23


Piekarnik
Electrolux eoa5551aax
1689,00


Pralka
Beko WMB 51011 PL NY
799,00


Zmywarka
Bosch SPV 48m10eu
1579,00


chłodziarko-zamrażarka
Samsung RB31hsr2dsa
1688,00


napisz do nasImię i nazwisko (wymagane)


Adres email (wymagane)


Temat


Treść wiadomości


autoryzowany salon